Hlavní stránka Apatyka servis
Jméno  
Heslo  

Elektronická evidence tržeb - seminář

Společnost Apatyka servis patří k předním dodavatelům informačních technologií do lékáren a máme proto zájem na bezproblémovém zvládnutí všeho, co se týče počítačů a komunikace mezi nimi. Od září 2016 informujeme podrobně o připravované Elektronické evidenci tržeb (EET), co znamená obecně a co znamená pro lékárny. A stejně jako v minulosti při významných změnách, které měly dopad na práci v lékárnách, připravíme seminář, kde budou mít účastníci možnost se seznámit s fungováním EET a jak to prakticky bude vypadat v lékárnách.

Minulý měsíc jsme vyhlásili Anketu-neanketu, jak si seminář představujete, ve kterém termínu a místě by byl optimální. Většina odpovědí preferuje termín po Novém roce, ale část respondentů se chce připravit už teď a požaduje seminář realizovat ještě v tomto roce. Společnost Apatyka servis proto připravila první seminář na téma Elektronická evidence tržeb v úterý 6. prosince od 14 hodin v Praze.

Program semináře:

– zákon 112 / 2016 Sb. o evidenci tržeb
– zkušenosti z první vlny EET
– implementace EET v lékárenském systému
– praktická ukázka fungování EET v testovém prostředí FÚ
- novinky v systému Mediox
 

Zatím jsme připravili seminář jenom v jednom termínu a jenom v Praze. Podle jeho úspěchu a užitečnosti realizujeme případně další semináře po Novém roce i v jiných městech.

Seminář právě proběhl. Zájemci, kteří se nestihli přihlásit, sledujte naše webové stránky pro případné další termíny!

Děkujeme všem respondentům, kteří nám napsali svůj názor na pořádání semináře. Ve formuláři přihlášky na seminář se nezapomeňte přihlásit o slíbenou slevu na vložném!

Úspěšné lékárny používají služeb Apatyka servis