Hlavní stránka Apatyka servis
Jméno  
Heslo  

Elektronická evidence tržeb - výsledky ankety

Anketa o Elektronické evidenci tržeb (EET) probíhala pd 15. září a skončila 15. října 2016.

Ankety se zůčastnilo na stopadesát respondentů ze 120 lékáren. Podrobné výsledky publikujeme v říjnovém Okénku do Apatyky. Ale už teď je jasné, že chybí informace. A to i těm, kteří odpověděli, že jsou na EET dobře připraveni. Ne vždy dokázali správně odpovědět, zda si zákazník účtenku v systému EET musí vyzvednout nebo od kdy se povinnost elektronické evidence tržeb týká i lékáren.

Vzhledem k nedostatku informací nepřekvapí vysoký zájem o seminář na toto téma, přestože jsme nezveřejnili žádné bližší údaje - termín, místo, rozsah, cenu. Jsme ale připraveni semináře na téma EET pro pracovníky všech lékáren bez ohledu na používaný lékárenský systém připravit stejně jako v minulosti, kdy jsme realizovali semináře při každé významné změně týkající se české farmacie.

Při pořádání semináře/ů chceme ale vyjít vstříc potřebám a možnostem Vás, účastníků. Zkuste nám prosím na adresu anketa@apatyka servis.cz napsat svoji představu - chcete absolvovat tříhodinový seminář ještě před koncem roku nebo až v lednu/únoru (povinnost EET pro lékárny platí od 1.3.2017), preferujete pracovní den nebo víkend, je postačující pořádat semináře jen v Praze a Olomouci, ...?

I když mailová adresa je anketa@... nejedná se o klasickou anketu - nedáváme dopředu seznam možností, ze kterých si vyberete. Dáváme Vám prostor a sami se přizpůsobíme. Samozřejmě nelze vyhovět všem požadavkům, ale rozhodne většina z těch, kteří nám napíšou. Na rozdíl od předchozích anket nebudeme účastníkům zasílat reklamní předmět naší společnosti, ale každý respondent od nás obdrží samolepku s textem informačního oznámení, které musí být zveřejněno v každé provozovně přijímající tržby podléhající EET. A navíc můžete mít dobrý pocit, že se podílíte na přípravě semináře a tím i na úspěšném zvládnutí EET v lékárnách!

A ti, co napíší do 15. listopadu 2016, získají alespoň slevu na vložném tohoto semináře!

Úspěšné lékárny používají služeb Apatyka servis