Hlavní stránka Apatyka servis
Jméno  
Heslo  

Elektronická evidence tržeb - seminář

Společnost Apatyka servis patří k předním dodavatelům informačních technologií do lékáren a máme proto zájem na bezproblémovém zvládnutí všeho, co se týče počítačů a komunikace mezi nimi. Od září 2016 informujeme podrobně o připravované Elektronické evidenci tržeb (EET), co znamená obecně a co znamená pro lékárny. A stejně jako v minulosti při významných změnách, které měly dopad na práci v lékárnách, připravíme seminář, kde budou mít účastníci možnost se seznámit s fungováním EET a jak to prakticky bude vypadat v lékárnách.

Minulý měsíc jsme vyhlásili Anketu-neanketu, jak si seminář představujete, ve kterém termínu a místě by byl optimální. Většina odpovědí preferuje termín po Novém roce, ale část respondentů se chce připravit už teď a požaduje seminář realizovat ještě v tomto roce. Společnost Apatyka servis proto připravila první seminář na téma Elektronická evidence tržeb v úterý 6. prosince od 14 hodin v Praze.

Program semináře:

– zákon 112 / 2016 Sb. o evidenci tržeb
– zkušenosti z první vlny EET
– implementace EET v lékárenském systému
– praktická ukázka fungování EET v testovém prostředí FÚ
- novinky v systému Mediox

Zatím jsme připravili seminář jenom v jednom termínu a jenom v Praze. Podle jeho úspěchu a užitečnosti realizujeme případně další semináře po Novém roce i v jiných městech.

Vyplit elektronickou přihlášku na seminář můžete zde!

Děkujeme všem respondentům, kteří nám napsali svůj názor na pořádání semináře. Ve formuláři přihlášky na seminář se nezapomeňte přihlásit o slíbenou slevu na vložném!

Úspěšné lékárny používají služeb Apatyka servis